RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Dum Noi 19, 2017 9:00 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Lun Apr 15, 2013 3:54 pm 
Neconectat
somn
somn

Inca se lucreaza la pagina ghidulpescarului.ro/rvtp , pana pagina va fi 100% functionala puteti urmari emisiunile la acest link: www.revistalupeste.ro/tv

Sus

MesajScris: Lun Apr 15, 2013 8:12 pm 
Neconectat
moaca
moaca

Domnule Gabi,daca ar sti domnul Cristi cum faceti filmarile,v-ar minca cu tot cu steag. Nu scapati decit daca va puneti bat.
Are dreptate omul adreseazate politicos, domnule Remus,domnule Andei, ca inca n'au murit. Doamne fereste!

Sus

MesajScris: Lun Apr 15, 2013 9:24 pm 
Neconectat
somotei
somotei

Rep,
Dumnealui se putea referi ,doar,la modul de conversatie pe care l-am avut eu cu moderatorul emisiunii.Da' pentru mine, aceasta emisiune a fost ceva distractiv,lucru pe care unii dintre noi care sunt un pic mai ''rigizi'' nu prea-l inteleg.Dar nu-i problema..
Basca ca eu cu domnul Gabi am mancat din aceeas' strachina de vreo cateva ori... :))

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 6:45 am 
Neconectat
veteran
veteran

Remus M scrie:
Basca ca eu cu domnul Gabi am mancat din aceeas' strachina de vreo cateva ori... :))

Am golit si cateva sticle.
De apa. :-D

Campion National individual - braila nationala 2013
Mogul RVP-TV
http://www.planetcarp.ro

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 7:37 am 
Neconectat
somn
somn

rep scrie:
Domnule Gabi,daca ar sti domnul Cristi cum faceti filmarile,v-ar minca cu tot cu steag. Nu scapati decit daca va puneti bat. Are dreptate omul, adreseazate politicos, domnule Remus,domnule Andei, ca inca n'au murit. Doamne fereste!

Daca vreti sa auziti numai Bravo, Super, Felicitari...asta e. Ii spuneam si lui Gabi, ceea ce am scris nu este din rautate sau motive ascunse, chiar l-am felicitat si i-am urat emisiuni fara numar. Daca am spus si ceva constructiv nu este decat spre binele emisiunii si aprecierea celor care va urmaresc, care, atentie, nu sunt numai pescari. Daca vreti sa fiti carcotasi, n-aveti decat...

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 8:22 am 
Neconectat
veteran
veteran

Cristi Chiritoi scrie:
rep scrie:
Domnule Gabi,daca ar sti domnul Cristi cum faceti filmarile,v-ar minca cu tot cu steag. Nu scapati decit daca va puneti bat. Are dreptate omul, adreseazate politicos, domnule Remus,domnule Andei, ca inca n'au murit. Doamne fereste!

Daca vreti sa auziti numai Bravo, Super, Felicitari...asta e. Ii spuneam si lui Gabi, ceea ce am scris nu este din rautate sau motive ascunse, chiar l-am felicitat si i-am urat emisiuni fara numar. Daca am spus si ceva constructiv nu este decat spre binele emisiunii si aprecierea celor care va urmaresc, care, atentie, nu sunt numai pescari. Daca vreti sa fiti carcotasi, n-aveti decat...

cristi, ai o obsesie cu carcotasii, am vazut si la semnatura, dar de data asta amesteci lucrurile. rep nu reprezinta rvp-tv. si-a spus si el probabi parerea cum ti-ai spus-o si tu.
uite aici reprezentantii oficiali, cei care pot vorbi in numele rvp-tv
viewtopic.php?f=101&t=10911
niciunul dintre cei cinci nu asteapta doar bravo. dimpotriva, gabi ti-a multumit pentru opinii. iti spun si eu, ai dreptate si criticile ne ajuta. daca tu in schimb esti unul dintre cei care asteapta sa auda doar bravo, am sa-i rog si pe ceilalti 3 colegi sa intre pe forum si sa-ti multumeasca :-bd

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 5:14 pm 
Neconectat
somn
somn

Ovidiu cand a intrebat daca poate face prima observatie chiar l-am rugat frumos sa o faca pentru ca altfel nu putem avansa deci orice observatie e bine primita :)

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 5:55 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

alex leonte scrie:
Cristi Chiritoi scrie:
rep scrie:

cristi, ai o obsesie cu carcotasii

si cu tuguiatii.

La subiect vorbind:
- joaca lui Remus cu telefonul era oarecum deranjanta, intr-adevar; in nici un caz nu s-au generat "reflexii", dar ceva-ceva era acolo...
- ideea ca "in emisiune nu ne cunoastem" este cumva fortata, insa intr-adevar pe alocuri exprimarea a fost "cam prea personala" pentru o emisiune care nu se adreseaza exclusiv cercului destul de restrans ar celor care practica pescuitul sportiv pe cele 3 lacuri;
- utilizarea nickname-ului sau a numelui real al persoanei care adreseaza intrebarea nu este relevanta, ci intrebarea si indeosebi raspunsul sunt relevante; cel putin pentru mine.

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 6:04 pm 
Neconectat
somn
somn

Aici tine si de cel care adreseaza intrebarea sa se semneze cu numele real, dar se va tine minte si in cazul in care nu se stie numele se va folosi o alta formulare in care sa nu contina nickname-ul, ceva de genu:" o alta intrebare venita pe forum este:....."
Discutiile de genu sant binevenite pentru ca niciunul din cei prezenti la emisiunea de sambata nu e familiarizat cu prezenta la tv asa cum e Jiji deci micile scapari pentru moment sant reparabile dar si scuzabile.

Sus

MesajScris: Mar Apr 16, 2013 6:12 pm 
Neconectat
somotei
somotei

@Cristaky,
Eu nu am avut telefonul la mine. :-??
O mica confuzie,, :d

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2