RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Joi Feb 22, 2018 8:45 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 161 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: C&R FISHING CLUB
MesajScris: Sâm Feb 05, 2011 1:16 pm 
Neconectat
moaca
moaca

pescarrr scrie:
bursi scrie:
ar fi frumos sa te recomanzi,avand in vedere data inregistrarii pe acest forum.nu poti sa ceri socoteala asa,pur si simplu de la niste oameni care sunt foarte cunoscuti pe acest forum si in breasla pescarilor sportivi din Iasi.apoi noi am asteptat pe toata lumea la intalnire si cine a fost a inteles si o parte din ei vor deveni membri.ce s-a discutat nu are importanta pentru cei pe care nu i intereseaza si doar arunca intrebari severe.
Daca erai intradevar interesat puteai sa trimiti PM formulat frumos celor care s-au ocupat de treaba asta.
Ms pt intelegere.

cred ca erati datori sa dati mai multe explicatii uni nu au fost la intalnire pentru ca nu au putut ajunge nu pentru ca nu au vrut sa vina si nu au stiut ce sa discutat mai multa transparenta nu ar strica din partea clubului

frate pescar tu vorbesti de transparenta.. dar nu ar strica sa fii tu transparent.
noi nu avem nimic de ascuns, noi nu castigam bani sau faima, noi sunt pescari, pe noi ne-a unit pasiunea pentru pescuit si am invatat respectul pentru peste.
daca esti pescar, daca esti C&R vei sti ca nu sunt vorbe goale si ma vei crede si intelege.
daca ai ceva impotriva noastra spune. respect

INDRAZNETII INVING. INTOTDEAUNA

Sus

MesajScris: Sâm Feb 05, 2011 3:52 pm 
Neconectat
veteran
veteran

cred ca este inutil sa reveniti la o discutie mai veche. s-a trecut peste asta. userul pescarr are 5 mesaje in total, vechi de aproape o luna. mergeti inainte si nu bagati in seama rautatile.

Sus

MesajScris: Dum Iun 02, 2013 6:58 pm 
Neconectat
somotei
somotei

am rasfoit din nou acest topic,si am vazut ca se ajunsese la 40 si ceva de persoane interesate de acest proiect care din pacate nu s-a mai realizat.insa a aparut acum aceasta locatie"moara boiereasca" care din punctul meu este peste larga din mai multe puncte de vedere.insa dupa 3 saptamani de la deschidere nimeni in afara de clubul nostru nu a fost pe balta.nici macar un pescar.a disparut deodata interesul pentru acest stil de pescuit?drum accesibil pe orice vreme,peste se prinde,conditii de pescuit din ce in ce mai bune,o administratie deschisa la orice discutii si negocieri,si totul fara nici un rezultat.pe viitor vom tine cont de cei care au fost alaturi de aceasta locatie de la inceput.dupa data de 8 iunie, pentru cei care vor sa incerce balta,le oferim prima partida gratuita,fara nici o obligatie,urmand ca apoi sa hotarasca daca se merita sa mai vina sau nu.tot ce aveti de facut e sa sunati pentru rezervare.tel.0768241404.speram sa activam si programul de rezervari cat mai repede,si cat de curand vom avea si imagini live de pe balta.speram sa fie totul ok. va asteptam.

Fişiere ataşate:
2013-06-01%2016_48_52.jpg
2013-06-01%2016_48_52.jpg [ 85.76 KiB | Vizualizat de 460 ori ]

Sus

MesajScris: Sâm Ian 13, 2018 10:45 am 
Neconectat
somotei
somotei

Maine seara, 14.01.2018, la ora 19.00, la restaurant Rita (cartier Alexandru cel Bun - langa statia de tramvai) are loc întâlnirea anuală a celor care sunt alaturi de clubul de pescuit C&R Fishing Club Iași. Cei care pot și doresc, sunt așteptați cu ideei, propuneri, solicitări, susținere, pentru îmbunătățirea activității clubului. Se va discuta și despre cele doua concursuri la care participa clubul. Mulțumim pentru sprijinul acordat.

Viata este Facuta din INCERCARI - “Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te urmez. Nu merge nici in urma mea, s-ar putea sa nu te conduc bine. Mergi alaturi de mine si fii prietenul meu.” - Albert Camus
0722247981-cosmote
www.crfishingclub.ro

Sus

MesajScris: Dum Ian 14, 2018 9:57 pm 
Neconectat
somotei
somotei

Multumim tuturor celor care au fost la sedinta si ne sprijina.
Ca noutati pentru 2018 avem un nou membru in club, s-a stabilit data concursului clubului pe Pausesti, si deja s-a format o echipa care participa sigur la Campionatul Moldovei.

Viata este Facuta din INCERCARI - “Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te urmez. Nu merge nici in urma mea, s-ar putea sa nu te conduc bine. Mergi alaturi de mine si fii prietenul meu.” - Albert Camus
0722247981-cosmote
www.crfishingclub.ro

Sus

MesajScris: Mar Ian 16, 2018 7:02 am 
Neconectat
pana
pana

Cristi Ciocoiu scrie:
Multumim tuturor celor care au fost la sedinta si ne sprijina.
Ca noutati pentru 2018 avem un nou membru in club, s-a stabilit data concursului clubului pe Pausesti, si deja s-a format o echipa care participa sigur la Campionatul Moldovei.

Si care este data pt.concursul de la Pausesti?Multumesc.

Sus

MesajScris: Mar Ian 16, 2018 7:39 pm 
Neconectat
somotei
somotei

Concursul va avea loc în perioada 11-13 mai 2018

0722247981-cosmote
www.crfishingclub.ro

Sus

MesajScris: Mar Ian 30, 2018 11:04 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

Buna seara ! Se pot inscrie la concurs si cei care nu sunt membri ai clubului C&R ?

Sus

MesajScris: Mie Ian 31, 2018 9:01 am 
Neconectat
somotei
somotei

Da

0722247981-cosmote
www.crfishingclub.ro

Sus

MesajScris: Joi Feb 01, 2018 9:31 am 
Neconectat
somotei
somotei

Anul acesta am decis ca participarea la concursul C&R Fishing Trophy a IV a să se facă pe baza de invitație. Așteptăm conformarea și punem lista concurenților.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 161 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC + 2