RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Sâm Noi 18, 2017 5:34 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Decizie
MesajScris: Joi Ian 30, 2014 5:51 pm 
Neconectat
somotei
somotei

In urma aberatiilor mari de pe forum,unde ni se baga pumnul in gura,nu sunt permise linkuri cate un forum pe care eu personal am distribuit linkuri RVP catre ei,ca Bancul de probe,FAKE, samd.
Mai nou o mare balacareala privind concursurile (se cer bani pt promovare :shock: ) si cel mai rau e ca nu ti se permite sa vii cu o idee sau o propunere.Daca administratorii acestui forum asa inteleg promovarea pescuitului sportiv eu ma retrag.
Multumesc frumos tuturor acelora care mi-au raspuns intrebarilor si dilemelor de care m-am lovit de cativa ani de cand sunt pe acest forum.Tin sa multumesc in special lui Marius Novac care datorita lui mi-am facut cont pe acest forum si de care am imbratisat pescuitul C&R.
Am luat decizia sa nu mai postez nimic pe acest forum de azi inainte.Respect pescarilor care nu fac compromisuri in a-si sustine ideile sus si tare.

Daringa Sorin alias joker_unu Membru din: Vin Oct 02, 2009 12:32 pm
pana in : Joi Ian 30, 2014 5:48 pm

Sus

Subiectul mesajului: Re: Decizie
MesajScris: Joi Ian 30, 2014 5:54 pm 
Neconectat
veteran
veteran

bravo sorine, super, felicitari, emoticoane, aplauze, jos palaria, ma aplec, ma inchin, iuhuuuu..bla bla bla...
eu mai am treaba pe aici
:))

Sus

MesajScris: Joi Ian 30, 2014 6:02 pm 
Neconectat
veteran
veteran

multumim sorin pentru ce ai facut pana acum pt forum. cum de altfel trebuia sa-i multumesc si lui marius novac, dar nu am facut-o la timpul potrivit.
o mica precizare: nu s-au cerut bani pt promovarea unui concurs, ci pentru promovarea numelui unei firme, lucru absolut firesc.

Sus

MesajScris: Joi Ian 30, 2014 6:41 pm 
Neconectat
veteran
veteran

Sorin,
salut decizia ta si cu ocazia asta astept si alte postari referitoare la modul de administrare a forumului in ultimii ani (si totusi, parearea mea este sa te mai gandesti nitel, esti pescar si trebuie sa fi activ pe acest forum. De ce? Pentru ca faci ceva in aceasta privinta).
Da, ai dreptate (din punctul meu de vedere) .... nu mai este forumul de altadata. Toti cei care uziteaza aceste topicuri sunt indreptatiti la a avea propria parere, buna sau rea. Chiar daca sunt "la cutite" cu cei vizati, Revista lu' Peste va ramane adanc infipta in sufletul meu pentru ca m-a ajutat si am ajutat-o la randul meu sa ajunga unde este.
Iau si eu o decizie cu aceasta ocazie:
Voi posta de-acum inainte (chiar daca nu am facut-o de 2 ani in urma sau, ma rog, sporadic ) ca un simplu utilizator, pentru ca asa am fost catalogat. Am s-o fac din toata inima pentru ca ma doare sa vad pana unde se ajunge.
Rog pe cei care citesc aceste randuri sa-si exprime parerea personala si, fara rautate, impreuna, sa ajungem ca atunci cand ne vom intalni pe balta sa putem bea o bere si sa ne privim in ochi atunci cand vom vorbi. Deci, putem face ca sa ne intelegem pe acest forum si sa putem sa ne aruncam betele-n balta ? Da sau nu ?

ps. Daca unii au inteles ca bravez cu aceste randuri sa-mi spuna aici, nu prin telefon sau pe privat.

Multumesc si astept raspunsurile voastre.

Sus

MesajScris: Joi Ian 30, 2014 7:06 pm 
Neconectat
veteran
veteran

acest forum nu apartine "forumul pescarilor din romania", apartine lui nelu si alex...

Sus

MesajScris: Joi Ian 30, 2014 7:13 pm 
Neconectat
veteran
veteran

@Sorin,parerea mea este ca te pripesti. Nu e cazul sa renunti la forum. E adevarat ca se mai bate campii dar pana la urma totul e constructiv sau cel putin eu asa cred. Referitor la concursuri,pe balacarealamania mi s-au cerut 50 euro sa promovez individualul,un concurs facut de mine fara alte interese si unde se dau premii de 8000 lei. E normal sa se ceara bani pentru promovarea unei firme deoarece este publicitate.
P.S. Eu zic sa te mai gandesti ca este nevoie de tine aici.

Sus

Neconectat
veteran
veteran

Bogdan Zaharia scrie:
acest forum nu apartine "forumul pescarilor din romania", apartine lui nelu si alex...

acest forum a fost lansat din dragostea pentru pescuit .

ps. ma bucur ca vad numele Ciprian Galic postand din nou aici ! =d>

https://m.facebook.com/Novobaits/

Sus

Neconectat
veteran
veteran

raspunsul este da, ciprian. chiar nu vreau sa intru in polemica. trec peste atacurile neindreptatite la forum (dupa parerea mea) si iti spun: nici pana acum, nici de acum inainte nu ai fost/vei fi impiedicat sa-ti spui parerea. putem sa ne intelegem pe acest forum si iti voi respecta opinia (chiar daca va fi diferita de a mea). putem sa ne aruncam betele in apa impreuna, sa ne privim in ochi dar nu beau bere dupa cum bine stii.
vorbesc in numele meu personal.
uneori ma intreb: de fapt ce s-a intamplat?

Sus

MesajScris: Joi Ian 30, 2014 7:15 pm 
Neconectat
veteran
veteran

Bogdan Zaharia scrie:

Vad ca si tu esti fitilist(mai stiu unul)... >:)

Sus

MesajScris: Joi Ian 30, 2014 7:26 pm 
Neconectat
somn
somn

Bogdan Zaharia scrie:

Om fi noi prieteni, dar aici gresesti...si ma refer la interpretare. Chiar daca e deschis pescarilor, fiecare cu parerea lui, are si acest forum un proprietar care are regulile lui. Deci, daca vrei sa postezi trebuie sa o faci conform cerintelor care mi se par destul de simple: respect si fara jigniri. Am avut si io pareri contrarii dar nu m-a impiedicat nimeni sa scriu sau sa-mi spun opinia. In "spate" sunt alte orgolii dar parca e gresit "campul de lupta".

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2