RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Sâm Noi 18, 2017 10:19 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 78 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

sunteti de acord cu initierea unui topic pentru prezentarea membrilor de pe forum?
da - este o idee utila 68%  68%  [ 42 ]
nu - nu vad sensul acestui topic 26%  26%  [ 16 ]
ma abtin - prefer sa nu fiu cunoscut 6%  6%  [ 4 ]
Voturi totale : 62
Autor Mesaj
MesajScris: Lun Ian 13, 2014 10:51 am 
Neconectat
veteran
veteran

eu zic sa depasim momentul si sa trecem la treburi constructive.
referitor la titlul chestionarului, cred ca timpul a raspuns in locul nostru: sunt aproape 8 ani de cand forumul functioneaza fara ca membrii sa se prezinte.

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 11:04 am 
Neconectat
User RVP
User RVP

Domnule Leonte , eu consider ca m-am prezentat cat nu s-au prezentat altii in multi ani , am poza mea la avatar ,prenumele e al meu , localitatea in care traiesc actualmente, mai mult de atat eu nu sunt dispus in ma ma expune pt ca termenii si conditiile aderarii la acest forum nu-mi impun lucrurile astea . Nu sunt rau intentionat , am precizat-o de la inceput ,am fost amenintat pe aici ca o sa fiu banat intr-o ora daca nu ma 'prezint frumos' ,ok am tacut si am lasat ca acea persoana sa stearga postul respectiv , nu am fost agresiv in exprimari , ba din contra mi-am expus un punct de vedere direct , chiar daca e opus multora de pe aici , avem dreptul la opinii diferite, asa mi se pare corect pe un forum .

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 11:18 am 
Neconectat
veteran
veteran

@cris_ti
postarile din partea ta au venit dintr-o data in topicurile care s-au aprins si am crezut ca este vorba de o clona.
recunosc ca am fost prea radical, transant.
imi cer scuze fata de tine!

https://m.facebook.com/Novobaits/

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 11:30 am 
Neconectat
User RVP
User RVP

@Andrei Mihut : Nu e problema , nu e chiar de cerut scuze , ar trebui sa fim mai toleranti unii cu ceilalati si atat :) Ca sa fiu fair play o sa-ti raspund ca data viitoare cand o sa mai postez apropos de o parere personala , o s-o fac mai explicit , fara a mai da impresia ca atac pe cineva , dar nu am nimic cu cei ce participa in competitii , jos palaria in fata celor care au rezulatate si care ne reprezinta ! :-bd
Scuze de off topic , si deacum promit sa raman on topic cat mai mult posibil !
O zi buna sa ai

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 12:31 pm 
Neconectat
veteran
veteran

cris_ti scrie:
@ Andronic Cristian : Multumesc frumos pentru informatie , asa o sa fac .

Orice membru al acestei comunitati are la dispozitie un buton in partea dreapta a paginii de mesaj (cu un semnul exclamarii de culoare rosie) cu ajutorul caruia poate sa semnaleze moderatorilor daca i se pare ca postrea respectiva depaseste limita comunicarii civilizate sau daca este in contradictie cu regulamentul forumului.

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 1:22 pm 
Neconectat
veteran
veteran

bingogabi scrie:
loveplus_go scrie:
...
domnule bingogabi frumos avatar aveti. eu inca mai lucrez la asta. ...

Marius lucrezi la schimbarea avatarului cu imaginea ta din 15 sept 2009 :)) acum suntem in 2014. Tu vii cu propunerea si tot tu nu o pui in practica?

gabi nu era vorba de avatare in acest topic ... eu am completat datele din profil ... fotografii am de la primul post ... se stie unde si cum pescuiesc ...

alex leonte scrie:
referitor la titlul chestionarului, cred ca timpul a raspuns in locul nostru: sunt aproape 8 ani de cand forumul functioneaza fara ca membrii sa se prezinte.

exact ... acum dupa 5 sezoane am adus in atentie o initiativa de pe crapmania ... in topicurile despre competitii sa comenteze doar pescari care au date reale in profil ...

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 3:41 pm 
Neconectat
veteran
veteran

loveplus_go scrie:
in topicurile despre competitii sa comenteze doar pescari care au date reale in profil ...

in locul tau, prima data faceam eu treaba asta si apoi ceream asa ceva celorlalti.
citez din clasicii in viata: :d
"cred ca timpul a raspuns in locul nostru: sunt aproape 8 ani de cand forumul functioneaza fara ca membrii sa se prezinte."

Sus

MesajScris: Lun Ian 13, 2014 4:10 pm 
Neconectat
veteran
veteran

zoe scrie:
loveplus_go scrie:
in topicurile despre competitii sa comenteze doar pescari care au date reale in profil ...

in locul tau, prima data faceam eu treaba asta si apoi ceream asa ceva celorlalti.
citez din clasicii in viata: :d
"cred ca timpul a raspuns in locul nostru: sunt aproape 8 ani de cand forumul functioneaza fara ca membrii sa se prezinte."

loveplus_go scrie:
... eu am completat datele din profil ... fotografii am de la primul post ... se stie unde si cum pescuiesc ...

alex leonte scrie:

exact ... acum dupa 5 sezoane am adus in atentie o initiativa de pe crapmania ... in topicurile despre competitii sa comenteze doar pescari care au date reale in profil ...

datele mele din profil sunt reale si dateaza din 2009 ... si eu sunt de acord cu clasicii si i-am tratat intotdeauna cu respect ...

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 78 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ora este UTC + 2