RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Mie Sep 20, 2017 10:12 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: semnaturi
MesajScris: Mar Mar 20, 2012 10:42 pm 
Neconectat
veteran
veteran

din cauza folosirii la semnatura de linkuri catre siteuri si forumuri concurente, temporar a fost blocata aceasta posibilitate.

Sus

Subiectul mesajului: Re: semnaturi
MesajScris: Mar Mar 20, 2012 10:46 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

alex leonte scrie:
din cauza folosirii la semnatura de linkuri catre siteuri si forumuri concurente, temporar a fost blocata aceasta posibilitate.

explica te rog in ce fel CSP face parte din categoria site sau forum concurent(app..nu e forum)

Sus

MesajScris: Mar Mar 20, 2012 10:53 pm 
Neconectat
veteran
veteran

Legal scrie:
(app..nu e forum)

Ce inseamna app nu e forum?

Sus

MesajScris: Mar Mar 20, 2012 10:57 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

gabisandu scrie:
Legal scrie:
(app..nu e forum)

Ce inseamna app nu e forum?

app= apropo

Sus

MesajScris: Mar Mar 20, 2012 10:58 pm 
Neconectat
veteran
veteran

Legal scrie:
alex leonte scrie:

explica te rog in ce fel CSP face parte din categoria site sau forum concurent(app..nu e forum)

cine a spus asta?
linkurile din semnatura sau mesaje vor fi permise doar siteurile si forumurilor cu care avem contracte de parteneriat.

Sus

MesajScris: Mar Mar 20, 2012 10:59 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

alex leonte scrie:
Legal scrie:
alex leonte scrie:

cine a spus asta?
linkurile din semnatura sau mesaje vor fi permise doar siteurile si forumurilor cu care avem contracte de parteneriat.

ok..am inteles..multumesc frumos de raspuns

Sus

MesajScris: Mie Mar 21, 2012 8:29 am 
Neconectat
moaca
moaca

@Sandu
Atunci te rog sa pui Planet Baits inapoi ca am impresia ca avem totusi o intelegere. Scot eu linkurile din semnatura si pun numai Planet Baits, dar lasa semnatura integral.
Puteai sa imi trimiti un mp sau sa ma suni si sa ma avertizezi de aceasta chestie, nu sa o stergi pur si simplu. Pana aseara aveam 4 linkuri la semnatura (pb, pc, cr si app) si erau asa de 2 luni. Culmea de aseara nu mai sunt bune.
Clubul Sportiv Planet Iasi nici macar nu are site, inca. Ma jucam si eu cu semnatura ca am vazut la altii care sunt in 2 cluburi, ca sunt bine mersi. :-w
Consider ca faza cu semnatura scoasa de administratorul forumului fara un avertisment este un abuz si o dovada de rea vointa.

PS: Bine, totusi ca ai facut-o pentru toata lumea, ca altfel ma simteam neindreptatit.

Sus

MesajScris: Mie Mar 21, 2012 9:21 am 
Neconectat
veteran
veteran

semnatura a fost blocata temporar, am scris si subliniat temporar. incercam sa rezolvam partea tehnica in care sa fie blocate numai semnaturile care fac trimitere la pagini web cu care nu avem parteneriat:
- forumul c&r
- csp
- targul de vanatoare si pescuit
din toatea astea iti suna ceva cunoscut? am impresia ca esti implicat in toate.

apropo de intelegerea cu planet baits, nu cumva te simti cu musca pe caciula? asa, un pic, o datorie, ceva...

Sus

MesajScris: Mie Mar 21, 2012 10:09 am 
Neconectat
moaca
moaca

alex leonte scrie:
semnatura a fost blocata temporar, am scris si subliniat temporar. incercam sa rezolvam partea tehnica in care sa fie blocate numai semnaturile care fac trimitere la pagini web cu care nu avem parteneriat:
- forumul c&r
- csp
- targul de vanatoare si pescuit
din toatea astea iti suna ceva cunoscut? am impresia ca esti implicat in toate.

apropo de intelegerea cu planet baits, nu cumva te simti cu musca pe caciula? asa, un pic, o datorie, ceva...

Mai Sandu, ai venit vreo data la mine dupa bani si am zis ca nu sau nu ți-am dat?

Apropo din cauza mea, sau ca mi-am schimbat eu semnătura v-ați gândit "voi" ca ar fi mai bine sa scoateti semnaturile?

Cu C&R clubul si forumul nu am nici un interes, ba din contra, un membru cu drepturi depline la PlanetCarp il administrează si ne vom întoarce la originea acestui scandal. Așa ca ... E rândul vostru sa faceți o mutare.

Cu târgul nu am nici o treaba. E facut de Camera de Comerț. Lasam deoparte faptul ca am lucrat acolo:).

Lasa ca imi fac si eu un forum. Am sa te "copiez" si pe tine ca sa fie tacamul complet.

Sus

MesajScris: Mie Mar 21, 2012 10:10 am 
Neconectat
veteran
veteran

daca nu ai legatura cu targul, imi cer scuze (pt acest punct).

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2