RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Sâm Sep 23, 2017 8:22 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: semnaturi
MesajScris: Mie Mar 28, 2012 3:31 am 
Neconectat
veteran
veteran

Bogdan Zaharia scrie:
nu mai scriu nimic...mie teama ca nu voi mai putea pescui pe lates si ca voi fi banat...
de azi inainte doar am sa va felicitit pentru realizari =d>

bogdane nu te supara,dar sunt sigur ca orice pescar sportiv are loc pe lates indiferent de ce club apartine,insa acest forum are regulamentul lui.de ce sa nu-l respectam daca aici am crescut ca pescari?nici eu nu inteleg multe in lumea asta dar nici nu vreau asta ca nu e treaba mea si implicit a ta.si eu mi-am sters ''semnatura'' si am pus la ea ceva ce mie drag si am petrecut momente superbe in compania tuturor pescarilor sportivi din moldova si nu numai.pe acest forum mi-am legat prietenii atat in romania dar si in anglia si daca adminii au hotarat un regulament atunci nu ar trebui pus la indoiala.eu personal nu fac politica sau favoruri cuiva ci imi vad de pescuit si de postarile mele pe forum.daca intrecut am fost foate acid cu unii membri ai forumului si asta nu din rautate ci din dragostea prea mare pentru pescuit si implicit al crapului.mia sarit mustarul de multe ori la unele replici ale unor membri(si prieteni)dar am stat stramb si am judecat drept si poate am lasat de la mine de multe ori dar niciodata nu m-am suparat pe acest forum.din contra..il iubesc mai mult pe zi ce trece cand vad ca tot mai multi membri participa la discutii si tot mai multi membri se implica pentru un pescuit de c&r.iti zic ca am fost adaugat pe facebook la un club al pescarilor si dupa ce mi-am spus parerea despre momaie am fost banat fiind ca multi ''pescari'' au considerat ca sunt destul de acid pe cand aici cand mi-am spus parerea despre momaie am fost incurajat de mai toti membri forumului.abia atunci am inteles cat de frumos este acesta revista a lu' peste.deci sa lasam orgoliile personale si sa ne vedem de pescuit.numai impreuna vom reusi sa atragem cati mai multi pescari de c&r.fir intins!

Sus

MesajScris: Mie Mar 28, 2012 7:34 am 
Neconectat
veteran
veteran

Bogdan Zaharia scrie:
nu mai scriu nimic...mie teama ca nu voi mai putea pescui pe lates si ca voi fi banat...
de azi inainte doar am sa va felicitit pentru realizari =d>

Eu nu inteleg de ce bagi lacul Lates in discutia asta? Ce treaba are balta cu subiectul topicului?
Pe Lates sunt interzisi braconierii. Daca nu esti unul dintre ei esti bine venit.

Campion National individual - braila nationala 2013
Mogul RVP-TV
http://www.planetcarp.ro

Sus

MesajScris: Mie Mar 28, 2012 9:54 am 
Neconectat
veteran
veteran

:oops: :oops: :oops:
In ritmul asta o sa ramana pe forum doar cei strict agreati

Sus

MesajScris: Mie Mar 28, 2012 10:05 am 
Neconectat
Revista lu' Peste
Revista lu' Peste

Te inseli Ciprian, toata lumea de aici e agreata. Trebuie doar sa respecte regulile.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 2