RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Lun Sep 25, 2017 10:43 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Vin Mai 14, 2010 6:06 pm 
Neconectat
somotei
somotei

Posteaza cineva o copie a documentului sau aprobarii primite de la Politia de Frontiera. Am inteles ca anul acesta se poate merge la pescuit doar daca se da telefon inainte si iti anunti prezenta in zona de frontiera si spui exact unde te duci la pescuit. Cine are mai multe detalii il rog sa ne ajute.

Viata este Facuta din INCERCARI - “Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te urmez. Nu merge nici in urma mea, s-ar putea sa nu te conduc bine. Mergi alaturi de mine si fii prietenul meu.” - Albert Camus
0722247981-cosmote
www.crfishingclub.ro

Sus

MesajScris: Sâm Mai 15, 2010 10:06 am 
Neconectat
User RVP
User RVP

ccclyon1973 scrie:
Posteaza cineva o copie a documentului sau aprobarii primite de la Politia de Frontiera. Am inteles ca anul acesta se poate merge la pescuit doar daca se da telefon inainte si iti anunti prezenta in zona de frontiera si spui exact unde te duci la pescuit. Cine are mai multe detalii il rog sa ne ajute.

ideal este sa obtii aceasta hartie insa si cu hartia obtinuta este recomandat sa suni si sa anunti ca mergi in zona X la cel mai apropiat post pe PF. asta te va scuti de multe batai de cap. daca vorbesti frumos si te imprietenesti cu baietii de la PF-ul din zona respectiva vei avea numai de castigat. pe mine nici nu ma mai intrebau de acte sunam cu o zi inainte si gata, asta dupa ce au verificat actele prima data si am fost bagat in baza lor de date. la noi in ttara stim cu totii ca legile se bat una pe alta cap in cap asa ca e bine sa iti iei masuri de precautie pentru fiecare institutie in parte.fire intinse!!!

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2