RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Mar Sep 26, 2017 2:46 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Hanesti
MesajScris: Vin Iul 30, 2010 10:54 pm 
Neconectat
moaca
moaca

Bun,bun..braconaj in masă :twisted:

Sus

MesajScris: Dum Aug 22, 2010 5:10 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

Multam de info, am facut cunostinta cu Hanesti-ul si personal, am stat 3 saptamani in concediu si am fost la o partida de 24 ore. Pacat de o balta asa intinsa si cu mare potential!! Am pescuit cu porumb dar si cu solubile facute de mine, am prins f. bine ciortanici de maxim un kg.! :oops:
N-am prins nimic important, poate daca lungeam partida cu inca o zi si nu mi se termina galeata de solubile, cu care am si nadit, poate mi-ar fi intrat si mare. Paznicul mi-a spus ca o saptamana au avut deschise portile la baraj, fara plase de retinere a pestelui, deoarece era apa mare in baraj si era pericol de rupere a digului. S-a dus pestele pe campuri, au dus localnicii cu carutele pestele acasa ... :evil:
Ramane ca pe la anu,. la viitorul concediu, sa-mi iau mai multe bile cu mine, poate reusesc si sculele de pescuit, sa nu mai pescuiesc cu "imprumuturi", daca reusesc sa-mi conving sotia ca au loc in masina :wink: , poate o sa ajung si pe la Lates sa-mi depasesc recordul la captura. Apropo, sunt sanse pe Lates la +20? Multumesc!

Sus

MesajScris: Lun Aug 23, 2010 7:27 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

Am fost si eu saptamana trecuta - aceleasi rezultate ca Nelutu : peste mult, dar mic, pana intr-un kg.
In 24 ore nu am reusit nici o captura peste kil.
Stie cineva daca este si salau ? Paznicul a fost cam evaziv cand am intrebat.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2