RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Joi Dec 14, 2017 7:00 pm

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
MesajScris: Vin Apr 24, 2009 7:38 pm 
Neconectat
veteran
veteran

Deci am auzit eu ceva-ceva...bine... 8)

Sus

MesajScris: Dum Mai 03, 2009 6:42 pm 
Neconectat
moaca
moaca

Da.am fost si am plecat .nu am ramas deloc ,de ce?in primul rind o primire f.neprietenoasa a paznicului un tip colorat cu mustata,in al doilea rind nu te lasa cu masina pe marginea iazului,nici macar sa duci sculele,eu l-am intrebat:aveti pe cineva care le duce?si sa suparat rau tipul.taxa 40 ron,4 kile de peste pai mai bine ma duc in piata.asta e daca mai aveti alte informatii bagati aici. :lol:

Sus

MesajScris: Dum Mai 10, 2009 7:15 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

Am fost ieri la egritesti...caras mult...grasut...Crap am prins doar o oglinda de vreo 10 cm...Acelasi paznic iritat....am apucat sa duc sculele pe marginea baltioi dar apoi am venit pe jos din parcare...am pierdut vreo 10 min. Taxa era de 40 ron, Peste este...este si crap....da nu a tras la nimik....de la vireme, rama, porumb (de multe feluri) pana la gandacii din zona....nimik n'a fost bun pentru crapul de la Negritesti....cei ce sunt abonati la balta asta au spus ca este crap si e si mare....eu am vazut doar cateva sarituri prin mijlocul baltii...Incercati vedeti ce iesa...dar inarmati'va cu rabdare ca e dat draq paznicul Fir intins!!!

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2