RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Lun Noi 20, 2017 7:53 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ecologizare Prut 14 Mai 2016
MesajScris: Mie Apr 20, 2016 8:18 am 
Neconectat
User RVP
User RVP

Prieteni Pescari Iasi, in colaborare cu Asociatia Nationala de Combatere a Braconajului si Poluarii, filiala Iasi, organizeaza o actiune de ecologizare pe Prut in data de 7 Mai. Invitam toti iubitorii Prutului sa participe la aceasta actiune. Una dintre posibilele zone vizate de aceasta actiune este Cotul Bran, dar accesul in acea zona depinde foarte mult de cum va fi vremea in zilele urmatoare. Mai multe detalii privind aceasta actiune vor fi anuntate in curand.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Ecologizare Prut 7 Mai 2016
MesajScris: Joi Apr 21, 2016 7:51 am 
Neconectat
User RVP
User RVP

Buna ziua! Ar fi bine sa avem mai multe variante pentru posibilele zone vizate de aceasta actiune. Cotul Bran este una din variante, dar trebuie sa avem in vedere si accesibilitatea locului in functie de vreme (plus ca zona de ecologizare trebuie sa fie si in zona accesibila pentru cei de la Salubris). Rog frumos sa se vina cu sugestii pentru locatie (zone cat mai accesibile si unde actiunea de ecologizare ar avea un impact mare). Multumesc

Sus

Subiectul mesajului: Re: Ecologizare Prut 7 Mai 2016
MesajScris: Joi Apr 21, 2016 4:32 pm 
Neconectat
User RVP
User RVP

Buna ziua! O mica modificare de program privind actiunea de ecologizare pe Prut - din motive obiective (se doreste sa se implice membrii diverselor ligi/asociatii de studenti , iar in perioada 2 – 8 mai este vacanta de Pasti pentru studenti), actiunea de ecologizare pe Prut programata initial pe data de 7 Mai se decaleaza pe data de 14 Mai. Imi cer scuze pentru eventualele inconveniente aduse de aceasta modificare.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2