RevistaLuPeste.ro

Forumul pescarilor din Romania
Acum este Lun Dec 18, 2017 7:15 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 22 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pareri bolognese vechi
MesajScris: Lun Dec 27, 2010 2:01 pm 
Neconectat
pana
pana

pana la autobuz---trebuia trecuta proba haitelor de dulai de pe langa abatoare!!ce amintiri placute am,,,,si cum scoteai putoarea din haine dupa ce-ai "petrecut"cateva ore printre oase,,,Noroc cu masina albalux si detergentul perlan alb..Plecam fudul c-un sac de panza si-o sticla cu tarie si ma intorceam nauc,,fara sa fi baut,,cu stomacul intors pe dos,,ochii beliti si inlacrimati de scarba,,,insa c-o multumire sufleteasca inegalabila!!!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Pareri bolognese vechi
MesajScris: Lun Dec 27, 2010 6:07 pm 
Neconectat
veteran
veteran

Am pus odata sacul cu " miscatori" sub ultimul scaun din autobuz (de ala articulat) si satateam un pic mai in fata sa-l supraveghem... :lol: Toti cei care s-au asezat din Burdujeni pana in George Enescu pe scaunul ala strambau din nas, se uitau la papuci si in jurul lor spre distractia noastra. :twisted: :lol: :lol: :lol: Cand am ajuns la destinatie la statia de la Spital am asteptat sa se deschida usile si din fuga am recuperat sacul de sub scaun si pe-aici ti-i drumul! :lol: :lol: :lol:

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 22 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2